DIY // návod na přebalovací pult

Přebalovací pult pro miminko je jen dočasná záležitost a proto jsem zvolila tuto DIY nenákladnou formu. Adam má v pokojíčku klasickou bílou MALM komodu z Ikey, na kterou jsem taky pult sestavovala. Aby bylo jednodušší sestavit dřevěnou konstrukci, je dobré si předem pořídit komodu a přebalovací podložku. Pokud máte tyto věci již doma, můžete si změřit všechny potřebné rozměry, vyrazit do obchodu a nakoupit dřevěné latě za pár korun. Adama jsem přebalovala do cca. sedmého měsíce. Teď už je pult ve sklepě a čeká až ho zase vytáhnu pro dalšího sígra.

Návod/co budete potřebovat: přebalovací podložku, dřevěné latě, lepidlo na dřevo, hřebíčky, kladívko, kousek lepivé plstě

Podle důkladně změřených rozměrů (dvakrát měř jednou řež) rozřízněte latě. Místo kde se latě setkávají přilepte lepidlem a projistotu zatloukněte i jeden dva hřebíčky – opatrně aby nešel nakřivo a nevykoukl ven ze dřeva. Jakmile budete mít konstrukci hotovou, nalepte na místa kde by se mohla poškrábat skříňka kousek plstě.

Tento nápad s černobílými kartami nalepenými na spodní straně poličky patří k mým nejlepším 😀 Adam byl díky nim dost hodnej a fascinovanej při přebalování.


Další jednoduché DIY tipy mám v sekci living a střípky z mého každodenního života v Českém Krumlově najdete na Instagramu

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *