Villa Beatika – Sushi and Coffee

Villa Beatika, Příkrá 285 Český Krumlov – google maps

Naprosto exkluzivní sushi a asian fusion kuchař z Bali tuhle kavárnu na Horní Bráně posunul na úplně novou, nečekanou úroveň. Zrovna jsme se vrátili z pozdního oběda a málem jsem tenhle příspěvek ani nenapsala, jak skoro nemám slov. To jídlo je přesně tak dobré, jak vypadá a ještě o trochu víc. Neuvěřitelné! Lepší možná dopředu brnknout, jestli je zrovna sushi den. A když není sushi, můžete zajít na fajn kafe, zákusky a hlavně nádhernou zahradu s posezením se zahradním nábytkem na lenošení a Krumlovem jako na dlani. Skrytý klenot, snad ten pan kuchař nikdy neodjede a budeme ho tu mít napořád.

Mrkněte i na další moje oblíbená místa v Krumlově tady.

Villa Beatika – Sushi and Coffee

Completely exclusive quality sushi and asian fusion by a great Balinese cook. You hardly find this quality in any other Czech towns. Hidden in outskirts of Český Krumlov city centre, you must walk up a steep hill, but it’s definitely worth the trip. Promise made. Better to call in advance, if it is sushi day or not, so you are not disappointed. Still, you can get decent coffee, deserts and sit in a beautiful garden with an unusual view of Český Krumlov. Hope the cook stays in town forever! This is a hidden treasure with nearby hills for further exploration off the tourist path.

Or explore the other hand-picked places I love in Český Krumlov here.

Drobné střípky z oblíbených kaváren, restaurací, klidných zákoutí, výšlapů a prostě každodenního života v Českém Krumlově najdete na mém Instagramu
// My ordinary life in the extraordinary Český Krumlov

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *